Sepetim

Kapıda Ödeme


Kapıda Ödeme

Mobpazar internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizi kapıda ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli: 9.99TL Yapacağınız alışverişlerinizde ödemeniz gereken tutarı ürünü teslim etmeye gelen kargo görevlisine nakit veya kredi kartı ile tek çekim olarak ödeyebilir ve güvenle alışveriş deneyiminizi tamamlayabilirsiniz.

Yatak, baza, başlık, yastık, yorgan ve çok daha fazla ürünü kapıda ödeme kolaylığı ile satın alabilir, güvenle kapıda nakit yada kredi kartına tek çekim ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Not: Kapıda Ödeme ile alışveriş seçeneği sadece Türkiye'de  Sürat Kargo firmasının dağıtım yaptığı adresler/bölgeler içerisinde geçerlidir.

 

 

Kapıda Ödemelerde İade ve Değişim

Kapıda nakit, kapıda kredi kartı veya banka havalesi ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinin sağlanabilmesi için, fatura içinde yer alan iade formuna IBAN ve Hesap Sahibi Adı bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli (9,99 TL) İade Edilmemektedir.

 

 

İade Koşulları

Tüketici kanununa göre " sebep göstermeden cayma hakkı " ürün tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içinde geçerlidir.

Ürün iade süreçlerinde aranan en temel özellik ürünün satılabilirliğinin bozulup bozulmadığıdır. Dolayısı ile ürünün içeriğinin bozulmaması , orijinal kutu ve paket elemanlarıyla birlikte iade edilemesi gerekmektedir. 

Ayrıca isminize düzenlenen fatura ve varsa diğer satış evraklarının da ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Özetle ürünü nasıl teslim aldıysanız aynı şekilde iade etmeniz gerekmektedir. Mesafeli satış sözleşmesinde yer alan " Cayma Hakkı " ve " Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler " şartlarına uygun olmalıdır. Kurum ve firmalara satış yapılmış ise iadeler sadece " iade faturası " ile yapılabilir.

 

Kusurlu Ürünün İade Edilmesi

Vermiş olduğunuz siparişler lojistik departmanımız tarafından kalite ve sağlamlık testleri yapıldıktan sonra kargoya teslim edilir.

Eğer ki ürünün taşımadan kaynaklanan bir kusuru olduğunu düşünüyorsanız öncelikle ürünün ambalajına bakınız olmaması gereken bir ezilme yada hasar var ise ürünü kesinlikle teslim almamanız gerekmektedir. Ürünün hasarlı olduğunu düşünüyorsanız kabul etmeyerek iadesini başlatmış olursunuz.

Eğer ürünün hasarlı olduğunu teslim aldıktan sonra fark ederseniz ürününüzü yine iade edebilirsiniz. Ancak burada kullanıcının herhangi bir hatası olmadığına hükmedilirse iadeniz yapılacaktır. Ancak kullanıcı hatası, söz konusu ise iadeniz kabul edilmeyebilir veya üretici firma ile görüşülerek onarımı yapılabilir veya onarım bedeli düşülerek iadesi gerçekleştirilebilir.