Sepetim

Hakkımızda


Mobpazar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz varsa buradan iletişime geçebilirsiniz.

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize Mobpazar güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.


Satış Sonrası Hizmet

Müşteri memnuniyetini ön planda tutularak tüm geri dönüşleriniz müşteri hizmetlerimiz tarafından ilgiyle dinlenip sorunlarınıza çözüm odaklı bir yaklaşım ve hızlı geri dönüş ile memnuniyetinizin devamlılığı sağlanmaktadır.


Zamanında Teslim

Siparişleriniz aynı gün kargo ile adresinize gönderilir.


İade Kolaylığı

Üyelerimize 14 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.

Biz Kimiz ?

Mobpazar 1994 yılında tekstil sektöründe döşemelik kumaş, yatak yüzü kumaş imalatları ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Kumaş imalatı sektörünün de yaptığı ar-ge çalışmaları ile yakaladığı başarıyı, farklı alanlarda uyguladığı yatırımlarla birleştirerek büyümeye devam etmiştir. Mobpazar 2007 yılında ilk uluslararası yatırımını Rusya Federasyonu'na yapmıştır. Rusya da ortopedik yatak, otel ekipmanları ve yatak malzemeleri faaliyetlerine başlamıştır. Burada elde ettiği tecrübeleri 2011 yılında Bursa'daki yatak üretim yatırımı ile taçlandırmıştır. Yurt içi ve uluslararası deneyimlerini, tecrübelerini arkasına alarak, emin adımlarla yatak sektöründe hak ettiği yeri kısa bir süre içerisinde almıştır. Türkiye ekonomisinin verdiği güvenle, Bursa'daki üretim tesislerin de ortopedik yatak, visco yatak, şantiye yatakları, sünger yatakları baza, ikiz baza(yavrulu baza),otel bazaları, başlık, yastık, öğrenci yurtları yatakları ve otel ekipmanları ile faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürmektedir. Kendini sürekli yenileyen Mobpazar, müşteri memnuniyetini en üst sırada tutan, üretim ve tedarik tecrübesini birleştirerek 2014 yılında online satışa başlamıştır. Böylelikle Fabrikadan halka uygun fiyatlı, kaliteli marka ve ürünleri sizlere sunmaktadır.

                                                                                                  

İletişim Bilgileri