Hakkımızda
 
Mobpazar'da yatak odaları, salon ve oturma odaları, yemek odaları, mutfak gurupları, antre hol ürünleri, çocuk odaları, bebek odaları, banyo dolapları, aydınlatma, ofis gurupları, ve ev tekstili ürün guruplarında kaliteden ödün vermeden uygun bir maliyet ve fiyatla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Mobpazar'ı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri Müşteri odaklı yaklaşım, İlgi, Güvenilir alışveriş, Zengin ürün çeşitliliği ve Alacak olduğunuz her ürünü kendi Evimize alıyormuş gibi titizlikle satın almasını yapıp sizlere sunmayı garanti etmesidir. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk anlayışımızdır.
 

 
 
 

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize Mobpazar güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
Satış Sonrası Hizmet
Müşteri memnuniyetini ön planda tutularak tüm geri dönüşleriniz müşteri hizmetlerimiz tarafından ilgiyle dinlenip sorunlarınıza çözüm odaklı bir yaklaşım ve hızlı geri dönüş ile memnuniyetinizin devamlılığı sağlanmaktadır.

 
 
 

Zamanında Teslim
Siparişleriniz aynı gün kargo ile adresinize gönderilir.
İade Kolaylığı
Üyelerimize 14 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.

 
 
 

 
Biz Kimiz ?
 
Mobpazar 1994 yılında tekstil sektöründe döşemelik kumaş, yatak yüzü kumaş imalatları ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Kumaş imalatı sektörünün de yaptığı ar-ge çalışmaları ile yakaladığı başarıyı, farklı alanlarda uyguladığı yatırımlarla birleştirerek büyümeye devam etmiştir.

Mobpazar 2007 yılında ilk uluslararası yatırımını Rusya Federasyonu'na yapmıştır. Rusya da ortopedik yatak, otel ekipmanları ve yatak malzemeleri faaliyetlerine başlamıştır.

Burada elde ettiği tecrübeleri 2011 yılında Bursa'daki yatak üretim yatırımı ile taçlandırmıştır. Yurt içi ve uluslararası deneyimlerini, tecrübelerini arkasına alarak, emin adımlarla yatak sektöründe hak ettiği yeri kısa bir süre içerisinde almıştır. Türkiye ekonomisinin verdiği güvenle, Bursa'daki üretim tesislerin de ortopedik yatak, visco yatak, şantiye yatakları, sünger yatakları baza, ikiz baza(yavrulu baza),otel bazaları, başlık, yastık, öğrenci yurtları yatakları ve otel ekipmanları ile faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürmektedir.

Kendini sürekli yenileyen Mobpazar, müşteri memnuniyetini en üst sırada tutan, üretim ve tedarik tecrübesini birleştirerek 2014 yılında online satışa başlamıştır. Böylelikle Fabrikadan halka uygun fiyatlı, kaliteli marka ve ürünleri sizlere sunmaktadır.
 

 
 
 

İletişim Bilgileri